درباره ما

home / about-us

تابا اس‌ام‌اس محصول مجموعه تجارت آسان برتر الکترونیک ایران (تابا ایران) است. این مجموعه چند رشته‌ای با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در صنعت IT ایران، ارائه دهنده خدمات جامع و کاربردی در حوزه طراحی وب، میزبانی وب، و دیجیتال مارکتینگ می‌باشد.

در دنیای امروز، چابکی سازمان‌ها و برآوردن نیازهای مشتریان اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل، فعالیت‌های تک‌بعدی و انفرادی پاسخگوی نیازهای بازارهای هدف صنعت IT نیست. تابا ایران با راه‌اندازی تابا اس‌ام‌اس، تلاش کرده است تا خدمات پیامکی قدرتمند و پشتیبانی حرفه‌ای را در اختیار مشتریان خود و کسب و کارهایی که قصد دارند در فضای دیجیتال فعالیت کنند، قرار دهد.

تابا اس‌ام‌اس با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، خدمات پیامک انبوه و بازاریابی پیامکی را با کیفیت بالا و امنیت کامل ارائه می‌دهد. پنل کاربری حرفه‌ای این مجموعه همه امکانات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد و در عین حال استفاده از آن بسیار ساده است.

کارشناسان و پشتیبانی تابا اس‌ام‌اس به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پاسخگوی شما هستند و مشاوره لازم برای انتخاب بهترین سرویس متناسب با نیاز شما را ارائه می‌دهند.

استفاده از یک پنل پیامک کارآمد و باکیفیت، نخستین مرحله موفقیت در کمپین‌های بازاریابی دیجیتال است. پنل پیامک باید متناسب با نیازهای مجموعه انتخاب شود و توانایی ارسال انبوه پیامک به مخاطبان هدف را داشته باشد.

تابا اس‌ام‌اس با کمک تیم فنی متخصص و با تجربه خود، تمامی کسب و کارها را یاری می‌کند تا بدون دغدغه و با خیال راحت در فضای دیجیتال بازاریابی کنند و محصولات و خدمات خود را به مخاطبان معرفی و به فروش برسانند.

پنل پیامک تابا اس‌ام‌اس بهینه، مقرون به صرفه و پرسرعت بوده و به تمامی کسب و کارها از جمله فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، تجارت‌ها و حتی سایت‌های خدماتی ارائه می‌شود. تنوع سبد محصولات این مجموعه به نحوی است که پاسخگوی نیازهای مختلف بوده و همه می‌توانند نیازهای خود را به بهترین شکل برآورده سازند.

همین الان با کارشناسان تابا اس‌ام‌اس تماس بگیرید و با انتخاب خدمات مورد نیاز خود، گام مستحکمی در جهت حضور قدرتمند در فضای دیجیتال بردارید.